Urodziny Kuby

Wczoraj Kubuś skończył 4 latka!!! Taki już duży chłopak z niego!!! Jak to na porządną matkę przystało, musiałam stanąć na wysokości zadania i wyprawić jak najlepsze przyjęcie synkowi :)
Jak ze sprzątaniem i gotowaniem problemów nie było żadnych (zwłaszcza dzięki dużej pomocy Kuby w kuchni) tak już było gorzej z samymi dekoracjami...
No bo co poradzić na to, że synek jest wielkim fanem Batmana??? Czemu nie Spidermana, albo jakiegoś SpongeBoba - w tej tematyce chyba wszystko jest dostępne, począwszy od serwetek, skończywszy na girlandach :D To nie!!! Kuba sobie ubzdurał Batmana :/ Oczywiście nigdzie nie ma nawet balonów z motywem nietoperka :( Musiałam zatem użyć własnej pomysłowości i stworzyć klimat Batmanowy w miarę własnych możliwości :)
Na szczęście balony w kolorystyce żółtej i czarnej (o dziwo!!!) są dostępne :) Wymalowaliśmy z mężem czarne nietoperze na żółtych balonach i połączyliśmy je z czarnymi balonami.
Dodatkowo wydrukowaliśmy logo Batmana i porozwieszaliśmy gdzie się dało :) Wyszło nam to całkiem dobrze, najważniejsze, że Kubie się spodobało :) Aaa no i najważniejsze: tort - tam też nie mogło zabraknąć śladu po Batmanie :D Już miałam się zabierać za wyrabianie masy cukrowej, żeby zrobić z niej logo ale na szczęście mąż przyjechał z gotowym motywem na torcie - cukiernicy się spisali :) 
Poniżej efekt naszej pracy i kilka fotek z urodzinek.


Podobne posty

Brak komentarzy: